icefood блог

Заморожена їжа в офісі: смачно, зручно та недорого

Офісним працівникам встежити за своїм правильним харчуванням, здається, найважче. З доступних варіантів поїсти можна виділити похід у кафе або ресторан, що очевидно дорого і довго, вийти в магазин і купити продукти, але зазвичай нічого гідного знайти не можна, і доводиться задовольнятися снеками, замовити доставку суші або піци, що негативно позначиться і на раціоні, і на організмі в цілому, або брати їжу з дому, на приготування якої завжди не вистачає часу. Підсумком пошуків нормального варіанту обіду в робочий день стає відсутність продуктивності на роботі та втрата часу. Це категорично неприйнятно, особливо для працівників великих організацій.

Офіси, які розташовуються на базі бізнес-центрів, зазвичай супроводжуються наявністю ресторану або їдальні, однак, такий варіант по-перше не завжди доступний, по-друге — не має широкого асортименту і не передбачає особливості конкретно вашого харчування, по-третє — може бути не по кишені. Що робити, щоб зберегти режим здорового харчування на роботі? Розгляньте для себе та своїх колег альтернативу у вигляді icefood.


Здорова їжа для офісних працівників та спеціалістів home-office

Доставка готової замороженої їжі icefood у Києві може легко вирішити вашу проблему. Такий варіант буде і вигідним, і корисним, і заощаджуватиме ваш час, а не відбиратиме його. Вам навіть не доведеться замовляти їжу, ми запропонуємо вам більш зручний варіант.

Наша команда може обладнати для вас та вашого офісу smart-холодильник, у якому буде надано великий раціон на тиждень під різні смакові уподобання. У такому холодильнику ви зможете знайти:

  • перші страви;
  • другі страви;
  • десерти;
  • смузі;
  • detox-смузі та супи.

Як це працює? Ми встановлюємо у вашому офісі спеціалізований healthy point, у якому є все для швидкого та зручного приготування заморожених страв. Наповнення холодильника стравами здійснюватиметься 1 раз на тиждень. Також, ми пропонуємо два варіанти оплати ваших раціонів:

  • при наданні харчування за рахунок компанії, в якій ви працюєте, система враховуватиме, що страви вже оплачені, і вам потрібно буде просто вибрати, що сподобалося, і довести до готовності на станції;
  • якщо перший варіант не передбачається компанією, то в офісі буде встановлено смарт-холодильник із можливістю оплати страв банківською карткою.


Для тих організацій, чиї співробітники працюють вдома, також є окремий напрямок постачання харчування, для того, щоб за рахунок обіднього часу працівники не втрачали своєї продуктивності. У нинішніх реаліях робота вдома є актуальною, як ніколи, тому начальству буде дуже корисно передбачити аспект харчування для своїх співробітників, який би не суперечив робочому графіку.

У такому разі доставка страв здійснюється безпосередньо додому до працівників компанії. Морозильні камери домашніх холодильників наповнюються обідами відразу на тиждень, що дозволяє вашим працівникам заощадити час на приготуванні та споживанні обідів, і працювати так само продуктивно та стабільно, як це було б в офісі під вашим контролем. Більше того, якщо компанія не бере на себе витрати на харчування співробітників, icefood може запропонувати особисті промокоди, щоб ця можливість стала для вас ще привабливішою.

Доставка готової замороженої їжі icefood у Києві — з турботою про працьовитих людей!

Автор: Анастасія Пуценко

Блог (укр) Про страви