icefood блог

Чим icefood відрізняється від напівфабрикатів:

- icefood — це вже готові страви, їх не потрібно доготовлявати, їх треба просто розігріти.
- для страв iceFood використовуються кращі і якісні продукти і готуються на професійній сертифікованій кухні з дотриманням всіх норм чистоти і якості (про це ми розповіли тут). Преміум якість гарантована.
- всі страви icefood приготовлені за здоровими рецептами, розробленими бренд-шефом і схваленими нашим дієтологом, практикуючим лікарем ендокринологом.

Тому з упевненістю можемо сказати, що сніданок, обід або вечерю за 5 хвилин — це реально. І якщо ви живете в божевільному темпі і не знаходите час на здорове домашнє харчування для себе і родини, то наші ready-to-eat страви icefood будуть просто знахідкою для вас.Що можна приготувати за 5 хв?


У нас великий асортимент перших, других страв і десертів, який постійно поповнюється! Ми намагаємося стати максимально зручними для користувача, тому сфокусувалися на багатокомпонентних стравах, приготування яких займають багато часу і сил.


Погодьтеся, що зварити борщ — це витратити 1,5-2 години часу. До того ж, одну порцію приготувати не вийде. Це означає, що потім не буде гарантії, що ту каструлю борщу ви доїсте. Підсумок: заради однієї-двох тарілок борщу ви витратили 2 години свого часу, потім ще годину на прибирання кухні і миття посуду. Та й рештки моркви, цибулі, буряка теж будуть валятися в холодильнику ще тиждень і потім просто викинуться. А улюблені котлетки? Пам'ятайте, скільки часу займає їх приготування? Особливо, якщо хочете зробити їх здоровими і самі зайнялися фаршем.


Саме для тих, хто не знаходить час на щоденні походи до магазину і готування, ми створили наш проект icefood. І тепер ви легко зможете за 3-5 хв приготувати апетитний біфштекс з пюрешкою, гречану кашу з тефтелями в томатному соусі, улюблений борщик з телятиною, млинчики з грушею і горіхово-шоколадною пастою і ще безліч страв з нашого меню. Величезною перевагою є те, що асортимент дуже різноманітний. У нас є як повноцінні другі страви, які складаються з гарніру і м'ясної страви, так і окремо м'ясні страви для тих, кому не важко гарнір приготувати і самому — такі, як шніцель, котлети, тефтелі, біфштекс, м'ясні башенки під сиром, які можна замовити в Києві з доставкою додому або ж купити в нашому офлайн магазині за адресою Київ, вул. Дніпровська набережна, 17А (наш магазин знаходиться на території NOVUS, навпроти кас).Яка гарантія, що заморожені страви будуть смачні?


Цим питанням ми займалися дуже компетентно. Ми радилися з фахівцями, які займаються моментальним заморожуванням готової їжі. За їхнім проектом кращі інженери створили спеціально для нас унікальний шокер, який охолоджує відразу гарячі страви без попереднього остудження. Завдяки цьому у мікроорганізмів страви немає можливості почати свою негативну діяльність.

Що ж стосується смаку і запаху страви, про які ми говоримо, що вони будуть після розморожування такими ж, як після приготування, то це теж правда. Цей момент можливий завдяки тому, що наша система моментальної заморозки Cook&Freeze зберігає структуру і користь страв на кристалічному рівні. Інакше кажучи, кристали при заморожуванні настільки маленькі, що вони не руйнують структуру клітини страви.Чим же ця технологія відрізняється від домашньої морозилки? Ми часто отримуємо це питання. І легко даємо просту відповідь. Ви не в змозі в морозилку поставити гарячий борщ (ваша морозилка спасибі вам за це не скаже). До того ж, при такій заморозці страва кристалізується і при розморожуванні втратить свою форму і смак.

Щоб переконатися в тому, що наші страви якісні, зручні і смачні — просто зробіть свій вибір з перших страв, других страв і десертів і спробуйте на власному досвіді, як це вигідно.

Автор: Анастасія Пуценко
Блог (укр) Про страви