icefood блог

Скільки зберігається готова заморожена їжа?

Оскільки споживання готової замороженої їжі, і заморозка в принципі, досить актуальні в наш час, виникає безліч питань про те, як правильно заморожувати, розморожувати, а головне — як довго можна зберігати заморожені страви. Актуальність таких питань багато в чому обумовлена ​​тим, що заморозка окремих продуктів та готової їжі значно економить час в подальшому, коли приходить необхідність приготувати їжу на швидку руку. Як ви вже знаєте, заморожуванню піддаються практично всі продукти та готові страви, важливо лише правильно підійти до самого процесу. А довести їжу до готовності, маючи мікрохвильову піч, взагалі не складе труднощів та не забере багато часу. Якщо ви активно споживаєте готові заморожені страви, то не викликає подиву інтерес до того, скільки їх можна зберігати.

Такі запити часто надходять в нашу компанію і від клієнтів. Тому, наша команда вирішила наочно продемонструвати, і розповісти про те, які ж справжні терміни зберігання готових заморожених страв від доставки iceFood, і навести приклади зберігання продуктів, які ви, можливо, заморожуєте самостійно.Рекомендовані терміни зберігання

Отже, почнемо з того, що зберігати продукцію доставки готової замороженої їжі icefood можна і потрібно в її оригінальній упаковці. Якщо мова йде про самостійно куплені, приготовані та заморожені продукти, то врахуйте наступні поради:
  • Купуйте продукти з оптимальним терміном придатності до закінчення кінцевої дати.
  • Дотримуйтесь вказівок, зазначених виробником на упаковці конкретного продукту.
  • Зберігайте м'ясо та птицю в повітрянепроникній тарі.
Перейдемо безпосередньо до термінів зберігання продуктів та страв. Наприклад, супи та інші рідкі субстанції, попередньо заморожені в контейнері, мають такі характеристики зберігання:


З м'ясом, стравами, що містять м'ясні продукти та м'ясними напівфабрикатами справи йдуть інакше. В середньому страви з м'ясом мають термін придатності в замороженому вигляді близько 3 місяців. Дуже важливо враховувати особливості кожного окремого виду продукту/страви:


Що стосується птиці, то тут також є певні розбіжності у термінах зберігання, як для продуктів в сирому вигляді, так і в приготованому. Наочно це можна побачити в таблиці:


Риба та морепродукти, відповідно до своїх особливостей, мають наступні проміжки зберігання:


Щоб і ваші продукти, і готова заморожена їжа відповідали наведеним в таблицях термінами зберігання, безумовно необхідно дотримуватися ряду правил процесу заморозки та перебування страв в морозильній камері. Заморожуйте продукти якомога швидше, щоб зберегти їх якість. Так, в доставці готових заморожених страв iceFood використовується тільки шокова заморозка, яка і дозволяє зберігати всю користь та якість продукції.

Слідкуйте і за тим, в якій тарі ви відправляєте їжу та інші продукти в морозилку: найкраще зберігати страви в спеціальних контейнерах, або вакуумних пакетах, якщо дозволяє консистенція.


Не забувайте і про те, що в морозильній камері температура повинна бути не менше -18ºС. Тоді ваші готові страви та заморожені продукти протримаються стільки, скільки їм характерно. Якщо в холодильнику передбачена полиця для швидкої заморозки — використовуйте її, але обов'язково розташуйте продукти та страви в один шар для рівномірного заморожування. Після повної заморозки всі позиції можна буде скласти як зручно.

Заморожена готова їжа — це дуже зручне та сучасне рішення в харчуванні людей, яке дозволяє запастися стравами наперед. А для того, щоб вони не втратили своєї якості та виду, просто дотримуйтеся рекомендацій та норм зберігання. Не знаєте, як заощадити час на приготуванні їжі? Замовте доставку готової замороженої їжі iceFood.

Автор: Анастасія Пуценко

Блог (укр) Про страви